Kaua olete pidanud piinlema ja ootama blogi ööelust siin Phuketil. Paljud teist ootavad ka siinsete tüdrukute hinnakirja…

Ööelu on siin nagu kõikjal mujal – suhteliselt raju, olgu esmaspäev või reede, pidu on ikka ühesugune.

Peamine Phuketi pidutsemispaik on Bangla Road Patongil. Erinevalt Tallinna vanalinnast hüppavad siin igal sammul ligi „sisseviskajad“, kes kutsub sind kokteilile, kes jagab flaikusid, et tasuta sissepääs või tasuta jook…

Kõige rohkem on siin aga plakatitega rahvast, kes kutsuvad sind ping-pong showle. Lubatakse kõike – lindusid, kilpkonni, lesbisid, seksi… Ainult tule just meie klubisse.

Klubid üleüldiselt

Terve Bangla on erinevaid klubisid-pubisid-baare täis – enamikes kohtades on sissepääs tasuta, kokteilide hinnad alates 200 bahtist (5€), leiab ka odavamalt, aga keskmiselt tuleb ikka viiekas välja käia.

Peokohad pannakse kinni kuskil kella kahe ajal öösel. Seega tuleks ära unustada komme nagu Tallinnas, et südaööl on õige aeg hakata sättima ja poole kaheks peole jõuda on okei, siin mitte. Siin saab siis pidu läbi.

Eriliselt märgiksin ära klubi Seductioni, kus on laupäeviti sissepääs 1000 bahti (25€) ja selle eest võib baaris kahe tunni jooksul juua kõike, mida süda soovib.

Ping-pong show

Esiteks krahmab sind keegi varrukast – tule meile – kui otsustad minna, siis pead üle vaatama kokteilide hinnakirja, üldjuhul neid kaubeldakse, sest sees on juba hoopis teine hinnakiri. Kui väljas näitab keskmiselt joogi hinnaks 500 bahti (12,50€), siis sees on võimalik jooke hea kauplemise korral ka 100-150 bahti (2,50-3€) eest soetada.

Show ise näeb siis välja selline, et sisenedes tantsib laval kolm-neli-viis tüdrukut, kellele sa soovi korral „lady drinki“ saad osta (200 bahti ehk 5€), siis ta tuleb sulle lauda, sa võid teda näppida, ta tantsib sulle, ainuke mis keelatud on, on suudlemine.

Vaevalt, et keegi otse baarileti äärses lauas seksima hakkab, aga ükskord juhtusin ka üsna ligilähedale sellisele vaatepildile.

Kui maja rahvast täis (kohad mahutavad tavaliselt 30-50 inimest), siis läheb showks.

Ping-pong show ajal vahetavad laval kohti paar keskealist naist. Tavaliselt kolme-nelja baari peale on samad naised, kes vahelduva eduga erinevatel lavadel samu asju läbi viivad – ööd on tööd täis!

Kes laseb siis jalgevahelt linnu lendu, kes poetab klaaspurki poolemeetrise ussikese, kes tulistab õhupalle, kes tõmbab suitsu. Seda peab nägema, kirjeldus pole see, mis oma silmaga nägemine! Soovitan kindlasti mõnest kohast siin olles läbi karata.

Tantsija vs lõbutüdruk vs FIE vs meeshoor

Variante naine siit endale saada, ööks või paariks on kergemast kergem ja kordades odavam kui Tallinnas kuskil klubis naistele välja käristada ja siis loota, et ehk täna saab ning lõpuks ikka üksinda koju minna.

Tantsija suvalises ping-pong kohas – esmalt ostad talle „lady dringi“ (200 bahti ehk 5€), milleks on tavaliselt pits viina või tequilat. Seejärel kui ta sulle meeldib ja sa temaga lahkuda soovid, maksad baarile trahvi, et sa töötaja ära viid (500 bahti ehk 12,50€), seejärel lepid neiuga hinna kokku – nad on varmad küsima 4000 bahti (100€), et sinuga kaasa tulla ja terve öö sinuga veeta (saab ka odavamaks kaubelda).

Selle neljatuhande eest on ta nõus kõigeks – lesbishowks, et mees vaatab, tavaliseks seksiks, et naine vaatab, tavaliseks seksiks, et keegi ei vaata. Seksiks kahe mehega jne. Võid temaga terve öö hullata. 4000 bahti ja kõik!

Jama on ainult selles, mis mulle ei meeldi, et osad tüdrukud on täielikult narkolaksu all ja ei saa ikka mitte midagi aru. No küllap nad siis aru saavad kui hotellitoas alasti vedelevad, et mida nüüd tegema peab.

Lõbutüdrukud tänaval, kes ise sulle ligi ujuvad, et äkki saavad sulle seltskonda pakkuda küsivad tavaliselt 2000 bahti (50€) ja on samamoodi valmis kõigeks nagu ka baaritüdrukud.

Ja siis jäävad alles kolmandasse gruppi kuuluvad tüdrukud, keda mina kutsun FIE’deks, nemad seisavad Bangla Roadil lihtsalt tee ääres ja ootavad. On väga väljakutsuvalt riides ning loodavad, et jäävad kellelegi silma. Nende hind on 1000 bahti (25€).

Seega, kui väga ei viitsi aega veeta ja oled ainult seksi peal väljas, siis mina soovitan tänavalt võtta. Kiire ja konkreetne. Võtad, paned, maksad ja saadad minema.

Ka mööda rannaäärt jalutades on võimalik erinevaid seksteenuseid saada. Tulevad ligi nii naised kui poisid. Lihtsalt selline kerge sutsakas. Mulle näiteks pakuti kebabijärjekorras ühe eine eest kiiret oraalseksi.

Kuna Banglast natuke eemal on ka eraldi homodele mõeldud tänav, siis loomulikult on võimalik endale sealsetest baaridest leida ka meessõber, kes sinuga öö veedab.

Kui seal ühes ööklubis käisime ning Mari-Leen ühe kuti kõrvale tõmbas, siis selgus tõsiasi, et seal on kõik kordades odavam. Ilmselt oleneb see ka mehest, mis hinna ta sulle ütleb, aga baaritrahv oli seal 300 bahti (7,50€) ja kutt ise küsis kaasa tulemise eest 250 bahti (6,40€).

Kuidas saada tasuta? Saime tuttavaks ühe inglise kuti Samiga, kes rääkis, et Bangla lõpus on piljardibaar, kuhu hommikul kolmest hakkavad kogunema kõik tööta jäänud naised, toksivad seal piljardit ja sealt on võimalik nad vastu hommikut ka niisama hotelli kaasa vedada.

„Hommikul pidin talle 300bahtised (7,50€) kingad ostma, kogu kulu!“ rõõmustas Sam.

Tai naiste pluss on see, et nad näevad ikka päris noored välja. Mõne puhul tekib kahtlus, et kas on ikka 18 täis, tegelikult võib ta poole vanem olla.

Kuigi tänaval on linde igasuguseid, siis minu lemmik on see:

Kui soovite massaažisalongis õnnelikku lõppu, tuleb välja käia 1500 bahti (38€).

PS. kõik need hinnad on toodud selle järgi, mida nad küsivad, ilma kauplemata, seega võib ka soodsamalt saada. Lisaks võid sa võtta endale tüdruku mitmeks päevaks või nädalaks ja siis on hinnad teised.

Lugesin ühe kohaliku lõbutüdruku biograafiat ja seal ta väitis, et nädal on 20 000 bahti (500€). Selle raha eest on ta su seksisõber kui ka giid.

PPS. Kasutage kondoomi – alati! Kuigi baarides töötavad tüdrukud peavad iga 15 päeva järel käima kontrollis, et nad ikka terved on… Parem karta kui kahetseda!

 

Advertisements